مجلس . انتخابات . افتخارات در وبلاگ دکتر لاله افتخاری

 

هوالمحجوب

 

حضور در مسجد جوادیه و گفتمان مردمی

 

به نام خدا

 

انشاا...  انتخابات مجلس هشتم یکی از پر افتخارترین پدیده های  جمهوری اسلامی ایران خواهد بود که سربلندی کشور و ملت غیور و با عزت ایران را بار دیگر به رخ جهانیان خواهد کشاند.

امیدوارم که من نیز همچنان که در مجلس هفتم به حول و قوه الهی توانستم نقش موثری در روند توسعه علمی و فرهنگی کشور بردارم،  با لطف و عنایت پروردگار یکتا و با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری با بکارگیری اختراعات و نوآوری ها و همچنین قشر ارزشمند مخترعین، محققین و پژوهشگران خستگی ناپذیر وطنم، بتوانیم به جهاد علمی مورد تاکید مقام معظم رهبری  دست پیدا کنیم. دکتر لاله افتخاری نماینده هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی (تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر)

رئیس فراکسیون قرآن و عترت 

کاندیدای نمایندگی هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی رییس فراکسیون حمایت از مخترعین ، نخبگان و نوآوران عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی دبیر فراکسیون ایثارگران استادیار دانشگاه 

 

دیدار زمستانه با علما و روحانیون مناطق تهران در منزل مدیر کل روابط عمومی    انجمن مخترعین کشور

 

 

سخنرانی در نخستین جشنواره ایده پردازان

 

 

/ 2 نظر / 137 بازدید
یک مخترع ایرانی متعهد

هوالقرب به نام او که همه را از همه بیشتر دوست می دارد به نام مقدس او که همه او را از همه بیشتر دوست میدارند. با سلام : ضمن عرض تبریک به مناسبت طلیعه مبارک دهه فجر و همچنین تبریک به خاطر کارنامه درخشان مجلس هفتم و آرزوی انتخاب بحق و شایسته حضرت عالی در انتخابات مجلس هشتم با کسب بالاترین میزان رای مردم هوشمند سرزمین ایران زمین. از کوشش ها و تلاش های بالقوه حضرت عالی در به ثمر رساندن و اثبات ارزش مخترع و اختراعات و نوآوری ها در کشور عزیزمان ، کمال تشکر و امتنان را دارم . و امیدوارم فراکسیون حمایت از مخترعین و نخبگان و نوآوران با ریاست جناب عالی بتواند در مسیر اهداف متعالی رهبر عزیز و فرزانه انقلاب ، به زودی زود واژه جهاد علمی را جامه عمل بپوشاند انشاءا... با تشکر مدیر کل روابط عمومی انجمن مخترعین کشور. رئیس کمیسیون ائتلاف مخترعین و نخبگان ایران. نماینده رسمی کانون مخترعین ایران و انجمن مخترعین کشور و بنیاد پروفسور حسابی ، در فراکسیون حمایت از مخترعین در مجلس هفتم . حسین طالبی :

سفير بی لياقت ايران در هند : نبی زاده

اين کادر کنسول گری ايران تو هند "حیدر آباد" رو عوض کنيد اينها به مشکلات شخصی خودشون دارند ميرسن . دانشجوهای ايرانی تو هند به خاطر سفير بی لياقت بيچاره شدند